1503 - Emaljföremål

1503 - Emaljföremål
1503 - Emaljföremål

Klubbat för:

900 SEK

1 000 SEK

EMALJ, 17 delar, 3 kärl med och 2 utan lock, stekgryta, hinkar, handdukshängare m m, 1900-tal

Bruksslitage, avslag kan förekomma

785898

2020-08-23