Klubbat för:
900 SEK
1 000 SEK
EMALJ, 17 delar, 3 kärl med och 2 utan lock, stekgryta, hinkar, handdukshängare m m, 1900-tal
Bruksslitage, avslag kan förekomma
785898
2020-08-23