Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
800 SEK
ARTHUR PERCY, (37) assietter (22 + 3 + 12 st) svartglaserat flintgods, Gefle porslinsfabrik, 1900-talets första hälft
Bruksspår, nagg kan förekomma
785903
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här