1504 - Arthur Percy assietter

1504 - Arthur Percy assietter
1504 - Arthur Percy assietter
1504 - Arthur Percy assietter
1504 - Arthur Percy assietter
1504 - Arthur Percy assietter
1504 - Arthur Percy assietter

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

800 SEK

ARTHUR PERCY, (37) assietter (22 + 3 + 12 st) svartglaserat flintgods, Gefle porslinsfabrik, 1900-talets första hälft

Bruksspår, nagg kan förekomma

785903

2020-08-23