Axel Fridell etsning Albert Bridge and Cadogan Pie

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Albert Bridge and Cadogan Pier" etsning, monogramsignerad och daterad i trycket AF 1927 samt signatur med blyerts, ca 37x24 cm

Ej examinerad ur ram, gulnad

785905

2020-06-23