Oljemålning motiv från Nyhavn

Oljemålning motiv från Nyhavn
Oljemålning motiv från Nyhavn
Oljemålning motiv från Nyhavn
Oljemålning motiv från Nyhavn
Oljemålning motiv från Nyhavn
Oljemålning motiv från Nyhavn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Nyhavn, Köpenhamn, olja på duk, ca 49 x 36 cm

Krackeleringar

785906

2020-06-29