1649 - Blomkrukor tidigt 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

BLOMKRUKOR / YTTERFODER, 8 st, varav 4 med fat, flintgods, omkring 1900, höjder ca 10 - 21 cm

Bruksspår, krackeleringar, missfärgningar och nagg kan förekomma

785907

2020-08-23