Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
800 SEK
BLOMKRUKOR / YTTERFODER, 8 st, varav 4 med fat, flintgods, omkring 1900, höjder ca 10 - 21 cm
Bruksspår, krackeleringar, missfärgningar och nagg kan förekomma
785907
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här