Salvador Dali färglitografi
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): "Révérence Du Groseillier" ur Flordali (Les Fruits) 1969/70, signerad Dali och numrerad XCVI/CL, färglitografi och torrnål med relieftryck, 56,5x36,5 cm
Fläckar och gulnad
785913
2020-06-22