Salvador Dali färglitografi

Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "Révérence Du Groseillier" ur Flordali (Les Fruits) 1969/70, signerad Dali och numrerad XCVI/CL, färglitografi och torrnål med relieftryck, 56,5x36,5 cm

Fläckar och gulnad

785913

2020-06-22