String hyllor

String hyllor
String hyllor
String hyllor
String hyllor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, "String", 11 delar, bestående av tre hyllplan i teak, bredd 78 cm, sju gavlar höjd 50-98 cm samt en tidningshylla, 1950-tal

Smärre slitage

785921

2020-06-23