1505 - Kopparföremål 1800-1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

KOPPARFÖREMÅL, 14 delar, bl a värmeflaska, romboid fiskgryta, slevar, lanterna, 1800-/1900-tal

Bruksslitage

785922

2020-08-23