1505 - Kopparföremål 1800-1900-tal
2020-08-23
785922
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
KOPPARFÖREMÅL, 14 delar, bl a värmeflaska, romboid fiskgryta, slevar, lanterna, 1800-/1900-tal
Bruksslitage