Carl Malmsten ´´Häggbom´´ fåtölj

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Häggbom", fåtölj, sent 1900-tal, ben i betsat trä, stoppad stomme klädd i grå textil, djuphäftad rygg, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage

785924

2020-06-23