Tillbaka till katalog

Golvlampor

Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

Beskrivning

GOLVLAMPA, 1940/50-tal, stomme i mässing med dekor av akantusblad, skärm klädd i röd sammet, två ljuspunkter, höjd ca 155 cm

Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

785925

Datum:

2020-06-28