Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, tidigt 1900-tal, jugend, stommei mahogny, intarsia dekor, fast stoppad sits, sadelgjord, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

785933

2020-06-23