Okänd konstnär akvarell

Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell
Okänd konstnär akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv, signerad Haerner, daterad 1956, akvarell, ca 34x49 cm

Ej examinerad ur ram

785935

2020-06-23