Pall mahogny

Pall mahogny
Pall mahogny
Pall mahogny
Pall mahogny
Pall mahogny
Pall mahogny
Pall mahogny
Pall mahogny

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, mahogny med löstagbar klädd sits, 1950/60-tal, höjd 40, 54x54 cm

Minimalt slitage

785949

2020-06-23