Väggspegel Hohultslätts Spegelindustri
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
SPEGEL, 1900-talets mitt, mahognyram, etikettmärkt Hohultslätts Spegelindustri, ca 91x49 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, smärre repor, märken
785953
Päivämäärä:
2020-06-29