Väggspegel Hohultslätts Spegelindustri

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

SPEGEL, 1900-talets mitt, mahognyram, etikettmärkt Hohultslätts Spegelindustri, ca 91x49 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, smärre repor, märken

785953

Päivämäärä:

2020-06-29