Spegelbyrå stolar jugend

Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend
Spegelbyrå stolar jugend

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SPEGELBYRÅ, STOLAR, 3 delar, björk, med inläggningar av bl.a pärlemor, jugend, 1910/20-tal, slipat glas, höjd 184, bredd 104, djup 51, stolarnas sitthöjd 46 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

785959

2020-06-23