Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SPEGELBYRÅ, STOLAR, 3 delar, björk, med inläggningar av bl.a pärlemor, jugend, 1910/20-tal, slipat glas, höjd 184, bredd 104, djup 51, stolarnas sitthöjd 46 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
785959
2020-06-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner