Lars Jonsson

Lars Jonsson
Lars Jonsson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Fågel, signerad Lars Jonsson, färglitografi, bildmått ca 25x35 cm, numrerad 178/360.

785961

2020-06-29