Slaglås musköt med kruthorn

Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn
Slaglås musköt med kruthorn

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

SLAGLÅS MUSKÖT, (3) med två kruthorn samt kulhållare, 1800-tal, längd ca 110 cm
l

Bruks- och åldersrelaterad slitage

785979

2020-06-23