Soffa från Kinnarps

Soffa från Kinnarps
Soffa från Kinnarps
Soffa från Kinnarps
Soffa från Kinnarps
Soffa från Kinnarps
Soffa från Kinnarps
Soffa från Kinnarps
Soffa från Kinnarps
Soffa från Kinnarps
Soffa från Kinnarps
Soffa från Kinnarps
Soffa från Kinnarps
Soffa från Kinnarps
Soffa från Kinnarps

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, Kinnarps, 1900-talets slut, stomme i bok, svart läderklädsel, sitthöjd ca 45, bredd ca 133, djup 53 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Bruksslitage, slitage kring läder

785983

2020-06-26