Soffa från Kinnarps
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SOFFA, Kinnarps, 1900-talets slut, stomme i bok, svart läderklädsel, sitthöjd ca 45, bredd ca 133, djup 53 cm
Ingår i temaauktionen Bankflytten
Kuntoraportti
Bruksslitage, slitage kring klädsel
785984
Päivämäärä:
2020-06-26