Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
SOFFA, Kinnarps, 1900-talets slut, stomme i bok, svart läderklädsel, sitthöjd ca 45, bredd ca 133, djup 53 cm
Ingår i temaauktionen Bankflytten
Brukssliage, slitage kring klädsel
785989
2020-06-26