Mössbord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÖSSBORD, 1800-tal, furu, beslag i mässing, senare bemålad, 1 låda, höjd ca 74, 97x55 cm

Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"

Bruksslitage, senare bemålning, repor, märken

786002

2020-06-28