Stolar Sax Danmark

Stolar Sax Danmark
Stolar Sax Danmark
Stolar Sax Danmark
Stolar Sax Danmark
Stolar Sax Danmark
Stolar Sax Danmark
Stolar Sax Danmark
Stolar Sax Danmark

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 4 st, Danmark, 1960-tal, stomme i bok och teak, sitsar med klädsel i svart konstläder, märkta "SAX made in Denmark", sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor, märken, fanérskador

786005

2020-06-23