Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 4 st, Danmark, 1960-tal, stomme i bok och teak, sitsar med klädsel i svart konstläder, märkta "SAX made in Denmark", sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, repor, märken, fanérskador
786005
2020-06-23
Gör en kostnadsfri värdering här