Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
BRICKBORD, bemålad plåt samt trä, 1900-talets första hälft, polykrom dekor, bemålad, höjd ca 67, 77x61 cm
Bruksslitage, benställningen senare, krackelering, fläckar, slitage
786008
2020-06-23