Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

BRICKBORD, bemålad plåt samt trä, 1900-talets första hälft, polykrom dekor, bemålad, höjd ca 67, 77x61 cm

Bruksslitage, benställningen senare, krackelering, fläckar, slitage

786008

2020-06-23