Thore Löfberg oljemålning

Thore Löfberg oljemålning
Thore Löfberg oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THORE LÖFBERG (född 1954), komposition, signerad Thore Löfberg, etsning, numrerad 36/90, ca 62x49 cm

Ingår i temaauktiomnen Bankflytten

Ej examierad ur ram

786009

2020-06-26