Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
EMALJSKYLLT, "Jordbrukskassan bevilja lån mottager insättningar", 1900-talets mitt, ca 59,5x30 cm
Ingår i temaauktionen Bankflytten
Skador kring emalj
786010
2020-06-26