Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SOFFA, 2-sits, 1960-tal, djuphäftad klädsel i svart skinn, lösa sittplymåer, benställning i svartlackerad trä, sitthöjd ca 42, längd ca 207 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
786011
2020-06-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner