Skinnsoffa 1960-tal

Skinnsoffa 1960-tal
Skinnsoffa 1960-tal
Skinnsoffa 1960-tal
Skinnsoffa 1960-tal
Skinnsoffa 1960-tal
Skinnsoffa 1960-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SOFFA, 2-sits, 1960-tal, djuphäftad klädsel i svart skinn, lösa sittplymåer, benställning i svartlackerad trä, sitthöjd ca 42, längd ca 207 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

786011

2020-06-23