GEORG JETEL

GEORG JETEL
GEORG JETEL
GEORG JETEL
GEORG JETEL
GEORG JETEL
GEORG JETEL

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG JETEL, insjömotiv, signerad samt daterad 1987, olja på duk, ca 92x72 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

786013

2020-06-26