THORE LÖFBERG

THORE LÖFBERG
THORE LÖFBERG

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THORE LÖFBERG (född 1954), komposition, signerad Thore Löfberg, etsning, numrerad 63/90, ca 62x49 cm

Ingår i temaauktiomnen Bankflytten

Ej examinerad ur ram

786014

2020-06-26