EIVOR HEDBERG

EIVOR HEDBERG
EIVOR HEDBERG
EIVOR HEDBERG
EIVOR HEDBERG
EIVOR HEDBERG
EIVOR HEDBERG

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EIVOR HEDBERG, "Utsikt", signerad, olja på duk, ca 86x70 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

786016

2020-06-26