BERTIL FREDHOLM

BERTIL FREDHOLM
BERTIL FREDHOLM

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

BERTIL FREDHOLM (född 1941): komposition, signerad Fredholm, akvarell, ca 30x20 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Ej examinerad ur ram

786019

2020-06-26