Hans Sørensen Lund, Hamnmotiv i skymning
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS SØRENSEN LUND (Danmark, 1800-1900-tal): Hamnmotiv i skymning, signerad och daterad Hans Sørensen Lund 1917, olja på duk, 79x99 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
786033
2020-09-13