Hans Sørensen Lund, Hamnmotiv i skymning

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS SØRENSEN LUND (Danmark, 1800-1900-tal): Hamnmotiv i skymning, signerad och daterad Hans Sørensen Lund 1917, olja på duk, 79x99 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

786033

2020-09-13