Fruls Tilpo oljemålning

Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning
Fruls Tilpo oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FRULS TILPO (född 1960): Trolleri, signerad Tilpo, olja på duk, 100x130 cm, utförd 2009

786035

2020-06-24