Omega Seamaster Cosmic 2000

Omega Seamaster Cosmic 2000
Omega Seamaster Cosmic 2000
Omega Seamaster Cosmic 2000
Omega Seamaster Cosmic 2000
Omega Seamaster Cosmic 2000
Omega Seamaster Cosmic 2000
Omega Seamaster Cosmic 2000
Omega Seamaster Cosmic 2000
Omega Seamaster Cosmic 2000
Omega Seamaster Cosmic 2000

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

OMEGA, Seamaster Cosmic 2000, 39 mm, förgylld, automatisk, plexiglas, datum, läderrem, 1970-tal.

Smått slitage.

786037

2020-06-28