Klubbat för:
420 EUR
Utropspris
500 EUR
OMEGA, Constellation, 35 mm, förgylld, automatisk, plexiglas, datum, läderrem, referensnr 168.018, caliber 564, serienr 27165149, ca 1968.
Slitage, gravyr, skada på visare och urtavla.
786038
2020-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här