Omega Constellation

Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation

Klubbat för:

420 EUR

Utropspris

500 EUR

OMEGA, Constellation, 35 mm, förgylld, automatisk, plexiglas, datum, läderrem, referensnr 168.018, caliber 564, serienr 27165149, ca 1968.

Slitage, gravyr, skada på visare och urtavla.

786038

2020-06-28