Karel Appel litografi

Karel Appel litografi
Karel Appel litografi
Karel Appel litografi
Karel Appel litografi
Karel Appel litografi
Karel Appel litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAREL APPEL (Holland 1921-2006): Komposition, signerad Appel, HC 14/25, färglitografi, 55x74 cm

786041

2020-06-23