Gunnel Nyman vas GN 26

Gunnel Nyman vas GN 26
Gunnel Nyman vas GN 26
Gunnel Nyman vas GN 26
Gunnel Nyman vas GN 26
Gunnel Nyman vas GN 26
Gunnel Nyman vas GN 26

Klubbat för:

580 EUR

Utropspris

600 EUR

GUNNEL NYMAN, vas, signerad G. Nyman Notsjö, sent 1940-tal, klart och lila glas med musch, höjd 25,5 cm.

Billnäs goes online

786044

2020-07-05