Omega Dymanic

Omega Dymanic
Omega Dymanic
Omega Dymanic
Omega Dymanic
Omega Dymanic
Omega Dymanic
Omega Dymanic
Omega Dymanic
Omega Dymanic
Omega Dymanic

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

OMEGA, Dynamic, 26 x 30 mnm, förgylld, automatisk, plexiglas, datum, läderrem, 1970-tal.

Smått slitage.

786066

2020-06-28