1390 - Omega herrarmbandsur
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, armbandsur, stål, ca 1947, manuell, plexiglas, boettnr. 8821, 13322 (Denisteel, made in England), verknr. 11151611, 30T2.PC, fixoflexlänk, diameter 33 mm
Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med skador, bruksslitage
786068
2020-08-23