1390 - Omega herrarmbandsur

1390 - Omega herrarmbandsur
1390 - Omega herrarmbandsur
1390 - Omega herrarmbandsur
1390 - Omega herrarmbandsur
1390 - Omega herrarmbandsur
1390 - Omega herrarmbandsur

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA, armbandsur, stål, ca 1947, manuell, plexiglas, boettnr. 8821, 13322 (Denisteel, made in England), verknr. 11151611, 30T2.PC, fixoflexlänk, diameter 33 mm

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med skador, bruksslitage

786068

2020-08-23