Einar Jolin färglitografi

Einar Jolin färglitografi
Einar Jolin färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): porträtt av en Geisha, signerad samt numrerad, -Jolin, 59/360, färglitografi, ca 57x47 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Ej examinerad ur ram

786078

2020-06-26