Skåp 1900-tal vitmålat

Skåp 1900-tal vitmålat
Skåp 1900-tal vitmålat
Skåp 1900-tal vitmålat
Skåp 1900-tal vitmålat
Skåp 1900-tal vitmålat
Skåp 1900-tal vitmålat
Skåp 1900-tal vitmålat
Skåp 1900-tal vitmålat
Skåp 1900-tal vitmålat
Skåp 1900-tal vitmålat
Skåp 1900-tal vitmålat
Skåp 1900-tal vitmålat
Skåp 1900-tal vitmålat
Skåp 1900-tal vitmålat

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1900-tal, vitmålat, 3 dörrpar, låda samt utdragbar skiva, höjd ca 200, 70 x 40 cm

Slitage, kompletteringar, märken, vissa luckor går ej att stänga

786079

2020-06-29