Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
800 SEK
SMIDE, m m, 16 delar, bl a smidda saxar, spatlar och knivarm gjutna grytunderlägg, nötknäppare m m, 1800-/1900-tal
Slitage, korrosion
786081
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här