1653 - Smide m m
Closed
2020-08-23
786081
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
SMIDE, m m, 16 delar, bl a smidda saxar, spatlar och knivarm gjutna grytunderlägg, nötknäppare m m, 1800-/1900-tal
Slitage, korrosion