1653 - Smide m m

1653 - Smide m m
1653 - Smide m m

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

SMIDE, m m, 16 delar, bl a smidda saxar, spatlar och knivarm gjutna grytunderlägg, nötknäppare m m, 1800-/1900-tal

Slitage, korrosion

786081

2020-08-23