1654 - Köksknivar

1654 - Köksknivar
1654 - Köksknivar

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

800 SEK

KNIVAR, klyvare, yxor, hackare, 17 delar, smide, stål, trä, 1800-/1900-tal

Bruks- och åldersrelaterat slitage

786084

2020-08-23