Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
ULF WAHLBERG (född 1938): motiv med boxer, signerad samt daterad Ulf Wahlberg, -81, numrerad 116/295, färglitografi, bladmått ca 37x26 cm
Ingår i temaauktionen Bankflytten
Ej examinerad ur ram
786085
2020-06-26