Ulf Wahlberg Los Angeles

Ulf Wahlberg Los Angeles
Ulf Wahlberg Los Angeles

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938): motiv med boxer, signerad samt daterad Ulf Wahlberg, -81, numrerad 116/295, färglitografi, bladmått ca 37x26 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Ej examinerad ur ram

786085

2020-06-26