Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
FERDINAND BOBERG (1860-1946): Söder från Skeppsholmen, akvarell, signerad och daterad Boberg 1929, bildmått ca 20x26,5 cm
Zustandsbeschreibung
786090
2020-06-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner