Ferdinand Boberg etsning

Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning
Ferdinand Boberg etsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

FERDINAND BOBERG (1860-1946): Söder från Skeppsholmen, akvarell, signerad och daterad Boberg 1929, bildmått ca 20x26,5 cm

Zustandsbeschreibung

786090

2020-06-22