Tapio Wirkkala konstglas

Tapio Wirkkala konstglas
Tapio Wirkkala konstglas
Tapio Wirkkala konstglas
Tapio Wirkkala konstglas
Tapio Wirkkala konstglas
Tapio Wirkkala konstglas

Klubbat för:

680 EUR

Utropspris

800 EUR

TAPIO WIRKKALA, KONSTGLAS, "Bolle", Venini, signerad samt daterad -89, höjd ca 24,5 cm

Billnäs goes online

786092

2020-07-02