1656 - Diverse köksredskap

1656 - Diverse köksredskap
1656 - Diverse köksredskap

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

REDSKAP och FÖREMÅL för kök, 50 - 60 delar, olika redskap, bestick och föremål av olika typer, funktioner, ålder och skick, 1800-/1900-tal

Varierande slitage

786095

2020-08-23