Efter Matisse litografier

Efter Matisse litografier
Efter Matisse litografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HENRI MATISSE (1869-1954), efter: 2 st, Nakenakter, signerad i trycket H Matisse -49, numrerade 158/200, litografier, bildmått ca 38x28 cm

Ej examinerade ur ramen

786097

2020-06-29