Jan Dahlgren färgetsning "Fröken Julie"

Jan Dahlgren färgetsning
Jan Dahlgren färgetsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN DAHLGREN, färgetsning, "Utter", signerad Jan Dahlgren, numrerad 17/137, färglitografi ca 65x47 cm

Ingår i temaauktionen Bankflytten

Ej examinerad ur ram

786098

2020-06-26